אמן חושים למסיבת יום הולדת חוויה בלתי נשכחת     

אם יש משהו אחד שמשותף לכל ילד או ילדת יום הולדת זו החוויה. כולם רוצים שתהיה להם מסיבת יום הולדת חווייתית שתיזכר לשנים ארוכות. יש מי שחושבים שזו משימה קשה ומורכבת, כזו שדורשת ארגון מתוכנן מראש שכולל הזמנה של אולם אירועים, מעצבת, קייטרינג ומפיק. לעומת זאת, יש מי שיודעים שאין מדובר במשימה קשה. אנחנו כאן בשביל לספר לכם איך אפשר לגרום למשימה הזו להיות קלה ביותר: פשוט להזמין אמן חושים ליום ההולדת. בשורות הבאות אנחנו נציין בפניכם את כל הפרטים בנוגע להזמנת אמן חושים למסיבת יום הולדת חוויה בלתי נשכחת. מוכנים? בואו נתחיל.

 

הקדמה – מה זה אמן חושים?

אמן חושים הוא מפעיל שיוצר אשליות שגורמות לקהל הצופים שלו להיות המומים ומרותקים לכיסאות. מאחורי צמד המילים "אמן חושים" ניצב עולם שלם שכולל טכניקות, אסטרטגיות ואלמנטים שונים שבאמצעותם ניתן לבסס את אמנות החושים.

אמן חושים מקצועי הוא בעל רגישות מיוחדת, יש מי שמכנים אותה "אינטואיציה". לא מעט בעלי אירועים בוחרים להזמין אמן חושים למסיבת יום הולדת חוויה בלתי נשכחת בגלל התרגילים המיוחדים שהאמן מבצע. מדובר בתרגילים מיוחדים שנעשים תוך שימוש בחוש השישי.

 

למה להזמין ליום ההולדת דווקא אמן חושים ולא קוסם?

כולנו מכירים קוסמים ויודעים מה עומד מאחורי טריקים מוכרים שלהם, כך שהזמנה של קוסם ליום הולדת היא משעממת וצפויה עבור חלק מהאורחים. לעומת זאת, הזמנה של אמן חושים עשויה להיות מהפנטת ובלתי נשכחת. אמן חושים מפתיע בכל פעם מחדש ומביא אתו תוצאות שונות.

אם בהופעה אחת הוא קרא מחשבה כלשהי של אדם מהקהל, בהופעה אחרת הוא יקרא מחשבה שנוגעת לנושא אחר. כך שמצד אחד, יש בסיס קבוע, אבל התוצאה משתנה. זהו לא פקטור שניתן למצוא אצל קוסם. וזוהי, קוראים נכבדים, הסיבה העיקרית לכך שאתם צריכים לשריין אמן חושים למסיבת יום הולדת חוויה בלתי נשכחת.

 

איך אפשר להיות בטוחים שמדובר באמן חושים טוב?

שמעתם על אמן חושים שהוא חבר של חברים אבל אתם לא בטוחים שמדובר באמן טוב ועל רמה? רגע לפני שתזמינו אותו להופיע ביום ההולדת הבא שלכם, כדאי שתיישמו את השלבים הבאים:

 • תרשמו את שמו של אמן החושים בגוגל – רישום של אמן החושים בגוגל יאפשר לכם לקרוא עליו את כל הפרטים החשובים ביותר. לכן, זהו שלב הכרחי ביותר שאין לוותר עליו.
 • תבקרו באתר שלו – מצאתם את האתר של אמן החושים? מצוין. תיכנסו אל האתר ותיבדקו את הפרטים הבאים:
 • תקראו מה אמן החושים כותב על עצמו
 • תבררו אם פורסמו המלצות של לקוחות קודמים
 • תסתכלו אם יש תמונות או סרטונים מימי הולדת שהוא הופיע בהם בעבר

 

תבדקו את הביקורות והדירוג שניתנו לו על ידי לקוחות קודמים

כעת, נותר לכם השלב הסופי והמכריע. עליכם לבדוק את הביקורות והדירוג שניתנו לאמן החושים בגוגל. אם כל הפרטים שראיתם עד כה מוצאים חן בעיניכם והביקורת והדירוג שקראתם הם חיוביים – אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר באמן חושים טוב.

חשוב שתזכרו כי בחירה נכונה של אמן חושים למסיבת יום הולדת חוויה בלתי נשכחת. בחירה לא נכונה של אמן חושים למסיבת יום הולדת יכולה להיות גם כן חוויה בלתי נשכחת, אבל לא מהסוג שאתם רוצים.

 

מהם התרגילים שאמן החושים מבצע ביום ההולדת?

כפי שנכתב לעיל, אמן חושים מבצע תרגילים שנוגעים לתחום הפסיכולוגיה. אם להיות מדויקים יותר, מדובר בתרגילים שמבוצעים תוך שימוש בחוש השישי. ישנם לא מעט תרגילים כאלו, בחרנו להרחיב עבורכם על המוכרים ביותר:

 • קריאת מחשבות – אמן חושים יכול לקרוא את המחשבות של אדם אחד או יותר והוא עושה זאת בכל הופעה.
 • הזזת חפצים בכוח המחשבה בלבד – אם לא הייתם עד היום בהופעה של אמן חושים, יכול להיות שאתם חושבים שאנחנו משקרים. אבל אנחנו מבטיחים, זו האמת. זהו תרגיל נפוץ ביותר שכל אמן חושים מבצע בהופעותיו.

 

אמני חושים ליום הולדת של מבוגרים וילדים כאחד

אם חשבתם שאמני חושים מופיעים בפני ילדים בלבד, דעו שאתם טועים. אמן חושים טוב ומקצועי יודע להתאים את המופע בהתאם לחתך הגילאים. אמן חושים שמגיע ליום הולדת של ילדים, יפנה אליהם בשפה המתאימה להם תוך שימוש בתרגילים שקשורים לעולמם.

הדבר נכון גם במקרה ההפוך. אמן חושים שמגיע ליום הולדת של מבוגרים, יידע להתאים את השפה והתרגילים לגיל הקהל. בסופו של דבר, אין זה משנה אם תבחרו להזמין אמן חושים ליום הולדת של ילדים או מבוגרים. הזמנה של אמן חושים למסיבת יום הולדת חוויה בלתי נשכחת נקודה.

 

אירועים שאליהם ניתן להזמין אמן חושים

אין על כך וויכוח כי הזמנה של אמן חושים למסיבת יום הולדת חוויה בלתי נשכחת. ובכל זאת, חשוב לנו לציין כי פרט לימי הולדת, ניתן להזמין אמני חושים גם לאירועים הבאים:

 • אירועים פרטיים ועסקיים
 • אירועי חברה
 • אירועי גיבוש לעובדים
 • מסיבות רווקים\רווקות
 • בר\בת מצווה
 • חתונת כסף\זהב וכו'

 

אמן חושים למסיבת יום הולדת חוויה בלתי נשכחת

אפשר לוותר על הזמנת אולם אירועים, מעצבת, קייטרינג ומפיק. כעת אתם יודעים שעליכם פשוט להזמין אמן חושים למסיבת יום ההולדת הבאה כדי שתוכלו להבטיח לכם ולאורחים שלכם חווית יום הולדת בלתי נשכחת. אם יש לכם חברים, קרובי משפחה או קולגות שמתכננים לחגוג בקרוב מסיבת יום הולדת ושמעתם כי הם מתכננים לערוך אירוע מפונפן, כדאי שתשלחו להם את המדריך שלנו. כך תוכלו ליהנות משתי היתרונות הבאים:

 • תיקחו חלק בהופעה – אחרי שהמלצתם על אמן חושים, אי אפשר שלא להזמין אתכם ליום ההולדת. כך שתוכלו ליהנות מהופעה חווייתית של אמן חושים
 • תקבלו תהילת עולם – תכינו את עצמכם, כי אתם עומדים לקבל שלל מחמאות על כך שסייעתם לחוגגים לבחור במפעיל הטוב ביותר שיאפשר חוויה בלתי נשכחת עבור כל אחד מהנוכחים באירוע.

 

לסיכום

אין צורך להכביר במילים. אתם כבר יודעים שליום ההולדת הבא שלכם או של אדם קרוב ואהוב, אתם תזמינו אמן חושים. הרי אתם כבר יודעים כי הזמנה של אמן חושים למסיבת יום הולדת חוויה בלתי נשכחת. רגע לפני שתיגשו לרשת ותערכו חיפוש אודות אמן חושים, תזכרו כי ישנם כללי חיפוש מסוימים שיאפשרו לכם להיות בטוחים שאתם בוחרים באמן חושים מקצועי ומומלץ.

תוכן עניינים