אמני חושים

תחום אמנות החושים הוא תחום מבוקש מאוד הודות למסתוריות ולקסם הקיימים בו. קטעי אמנות החושים השונים, אשר מבוססים על טכניקות ועקרונות ייחודיים ומרתקים, הופכים כל מופע של אמני חושים לחוויה על חושית מרתקת ובלתי נשכחת. רוצים לדעת עוד פרטים ולחוות בעצמכם את החוויה העל חושית? המשיכו לקרוא.

 

מה תפקידם של אמני חושים?

אמני חושים הם למעשה האנשים אשר מביאים לכדי פעולה את תחום אמנות החושים בעזרת הקטעים, התרגילים ולהטוטי החושים השונים שלהם. אמני החושים השונים, מבצעים את מגוון הקטעים שלהם בהתבסס על העקרונות של אמנות החושים כגון זריזות ידיים, קריאת מחשבות, טלפתיה, תקשורת על חושית וכדומה.

עקרונות אלו, בין אם כל אחד בנפרד ובין אם שילובם, מקנים למופעים השונים את ייחודם והתכונות המאופיינות עם אמנות חושים, עליהן יפורט בהמשך.

 

אילו סוגים של אמני חושים יש?

כאשר מדברים על אמני חושים, עולה השאלה מי הם, או יותר נכון מדוע מדברים עליהם ברבים ולא אומרים פוט אמן חושים. ובכן, התשובה היא כזו – ישנם אינספור סוגים של אמני חושים, ועל כן במקום להתייחס לכל אחד בנפרד, ניתן להכליל אותם כאמני חושים. אם כך, אילו סוגים של אמן חושים יש? ישנם כאמור סוגים רבים, ועל כן לפניכם נמצאת הרשימה החלקית בלבד.

  • אמן חושים לאירועים בחגים
  • אמן חושים לימי הולדת
  • אמן חושים לאירועים עסקיים
  • אמן חושים להנחיית אירועים
  • אמן חושים לאירועי שמחות, חתונות, בר ובת מצווה ועוד.

 

אילו תכונות ייחודיות מאפיינות מופע חושים?

כאמור, המופעים השונים של אמני חושים, מתאפיינים בתכונות ייחודיות אשר הופכות אותם לאיכותיים, נחשקים ומרתקים בכל פעם מחדש. על כן, ריכזנו עבורכם את התכונות המדוברות, בכדי שתוכלו להבין על מה מדובר.

 

אנרגיות טובות

אמן חושים מבצע את מופעיו השונים בעזרת אנרגיות רבות על מנת לרתום ולקשר את הקהל למופע. אנרגיות אלו מוסיפות לאווירה הטובה, והופכות את המופע לחוויה גדולה עוד יותר.

 

מופע מדהים ומרתק

בעזרת להטוטי וקטעי אמנות החושים השונים המתבססים על יכולות על חושיות של אמני החושים, מופע על חושי הוא מופע מדהים ומרתק, שגורם לחוויה של הקהל להיות בלתי נשכחת.

 

חוויה אקטיבית ומהנה

מופע על חושי הוא מופע המשלב בתוכו את הקהל, ומשתף אותו בקטעי אמנות החושים השונים. תכונה זו, מאפשרת לקהל חוות את המופע מקרוב יותר, ולהנות ממנו עוד באופן בלתי רגיל.

 

אמני חושים – מופע לכל תרחיש

שאלה שנשאלת כחלק מהדיבור והפירוט לגבי אמני חושים והמופעים השונים שלהם, היא מתי בכלל נוכל לראות מופע של אמן חושים, והאם נוכל להזמין אחד אלינו עבור צורך אישי כלשהו. ובכן, התשובה היא כן, וכפי שנאמר קודם לכן, קיים מגוון רחב של אמני חושים.

עבור כל אמן חושים, כגון אמן חושים ליום הולדת או אמן חושים לאירוע עסקי, ישנו מופע אשר מתאים עצמו למטרת האירוע והצורך של הלקוח, וכן לגורמים נוספים כגון סוג הקהל, בקשות אישיות של הלקוח, משך זמן רצוי של המופע ועוד.

 

כמה עולה מופע של אמן חושים?

כעת, לאחר שהבנו פחות או יותר במה מדובר, ניתן לפנות אל השאלה הגדולה ביותר, אשר מנחה את כולנו כאשר אנו מעוניינים להזמין מופע של אמני חושים – שאלת המחיר. המחיר של הזמנת מופע חושים, כאשר יש צורך בכך, מושפע ממספר גורמים:

  1. סוג המופע הנחוץ ללקוח בהתאם לסוג האירוע והצורך שלשמו המופע עתיד להתקיים.
  2. משך זמן המופע המבוקש, בהתאם כמובן לבקשת הלקוח.
  3. רמת מורכבות התוכן של מופע אמנות החושים, אשר מושפע בעיקרו מסוג הקהל במופע.
  4. רמת המאמץ הדרושה מאמן החושים ביחס לבקשות שונות של הלקוח כלפי המופע.

 

מה היתרונות של מופע חושים?

כאמור, למופע של אמני חושים ישנם תכונות ייחודיות רבות לרבות אנרגיות טובות, חווייתיות מיוחדת במינה, מופע מדהים ומרתק וכו'. כל אלו ועוד, תורמים כמובן לאווירה של מופע החושים. יתרה מזאת, קיים יתרון נוסף למופע של אמן חושים, והוא מתעורר כאשר מדובר על מופע אשר מתרחש כחלק מאירוע כלשהו.

יתרון זה, נוגע אם כן, לאירוע עצמו, והוא למעשה העובדה כי בזכות המופע של אמני חושים, האירוע אשר מארח את המופע הופך בעצמו לחוויה על חושית, וחשוב מכך – בלתי נשכחת.

 

האם קיים חיסרון במופעים של אמני חושים?

לצד החיסרון ודאי אמור להיות חיסרון כזה או אחר. אם כן כאשר מדובר על אמני חושים והמופעים השונים שלהם, לא ניתן לומר כי קיים חיסרון כזה. עם זאת, ניתן לומר כי לעיתים המופע אינו תואם לקהל הנמצא בו, ועל כן חשוב מאוד לדאוג לכך מראש.

כיצד? ובכן כל שעליכם לעשות הוא ליידע את אמן החושים בדבר הקהל ואופיו, ולדאוג שאמן החושים יתייחס לפרטים חשובים אודות הקהל כאשר הוא בונה את המופע עבורכם.

 

מופע אמנות חושים – כיצד לבחור באחד המתאים ביותר?

לאחר שהבנו מהו מופע של אמן חושים, וכיצד אמני חושים מבססים את מופעיהם השונים, נפנה לשאלה האחרונה, אשר מנחה אותנו בצעד הראשון למעשה, לקראת אירוע אשר מכיל בתוכו מופע אמנות חושים – שאלת הבחירה באמן חושים איכותי.

ובכן, בכדי לבחור אמן חושים מתאים ואיכותי, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות, הוא לחפש אחר המלצות אודות אמני החושים. כמו כן, ניתן להסתכל על קטעי מופע קודמים של אמן חושים כזה או אחר, ולקבל רושם באופן אישי.

לרוב התשובה לכך תהיה לא. עם זאת, מומלץ להיוועץ בנושא בכל מקרה עם אמן החושים בו בחרתם, בכדי למנוע ממקרים לא נעימים כאלו ואחרים.

בדרך כלל, אמני חושים בונים את המופעים שלהם בהתאם לשלושה חלקים – פתיחה שנועדה להיכרות בינם לבין הקהל, מרכז המופע הכולל את מגוון קטעי אמנות החושים, וסוף מוחץ.

אמני חושים מבצעי םמגוון תרגילים במהלך המופע שלהם כגון להטוטי קלפים, תרגילים של קריאת מחשבות וטלפתיה, תרגילי חיזוי עתידות וכו'.

כל מופע של אמן חושים נמשך זמן שונה בהתאם לתוכן המופע אשר נבנה על ידי אמן החושים בהתאם לבקשת הלקוח ולפרטים שונים אודות הצורך של הלקוח במופע אמנות החושים.

תוכן עניינים