מנטליסט לחנוכה

חג האורים מביא עמו ערבים מלאי חגיגיות, הדורשים בתוקף שנמלא אותם במסיבות עליזות, במפגשים משפחתיים וחברתיים ובתוכן משמעותי. כיצד נוכל לחגוג השנה את החג היפה הזה בצורה חדשה ומקורית, אותה עוד לא ניסינו בשנה שעברה ובזאת שלפניה? מופע של מנטליסט לחנוכה, יכול להפוך את מסיבת החנוכה שלכם לאירוע חגיגי ומפעים במיוחד, כשהתופעות העל טבעיות בהם תחזו, יזכירו לכם את הניסים והנפלאות עליהם ימי החנוכה מושתתים. הבה נלמד על מהותו של מנטליסט, למה דווקא הוא האמן האופטימלי למסיבת חנוכה מוצלחת, ומה המחיר של תענוג קסום שכזה. זה שהחנוכה הזה הולך להיות מדליק, כבר אמרנו?!

 

כשהמנטליסט מצא את פך השמן הקטן

לאלו מאיתנו שעדיין לא זכו לצפות בדמותו רבת ההוד של המנטליסט פנים אל פנים, וליהנות מביצועיו עתירי הקסם, אנו פותחים בתיאור קצר ותמציתי על האיש והאגדה:

 

מי אתה מנטליסט?

מנטליסט הינו מילה נרדפת לאמן חושים. המנטליסט הינו אדם המסוגל ליצור תופעות על טבעיות בעזרת שימוש במניפולציות חשיבתיות ובאמצעות קריאה מדויקת של שפת גוף על שלל סממניה. בין התופעות המיוחסות לו ניתן למנות את תופעת הטלקינזיס – הנעת חפצים ממרחק, חיזוי עתידות, מציאת חפצים מוסתרים וקריאת מחשבות.

בפרפסיכולוגיה מוגדר המנטליסט כמי שיכול להטמיע סוגסטיות במוח האדם העומד מולו בעזרת ניתוב לשוני פיזיולוגי והפנוט, וכן לקרוא מחשבות על פי חיצוניות, שפת גוף והיבטים שונים נוספים.

 

מתי נכנסה אומנות המנטליזם אל חיינו?

ניתן לחלק את אמנות הקסם למספר קטגוריות שונות, ביניהן: קסמי רחוב, המתרחשים ללא הכנה מוקדמת, קסמי במה הכוללים אביזרים שונים המדמים מציאות של כישוף וקסם, קסמי קלוז אפ הנערכים בקירוב לקהל ובשיתופו וכן מנטליזם.

המנטליזם כבש את העולם בסערה בתחילת שנות האלפיים. עם הפצעתו נהר העולם אחר הופעות מנטליסטים בטירוף, המנטליסטים הופיעו בפני אלפים, כיכבו בתוכניות טלוויזיוניות והפכו לסלבים ידועים. הבידור, ההפתעה והשיגעון שהם יצרו, היוו תחום חדש בעולם הבילוי, וריענון משמעותי בתחום המופעים.

 

"על הניסים ועל הנפלאות" – מנטליסט לחנוכה

תפילת "על הניסים" ביהדות, היא קטע תוספת לתפילת העמידה ולברכת המזון בימי החנוכה. שמונת ימים אלו נחגגים כאזכור לניסים הגדולים שהתחוללו אי אז בימי החשמונאים למכבים שניצחו את היוונים ותרבותם כנגד כל הסיכויים.

הערבים המוארים מאור נרות החנוכה, מזמינים אותנו לחגוג אותם בצורה מיוחדת בקרב המשפחה והחברים. מנטליסט לחנוכה אמנם אינו יכול לחולל ניסים של ממש, אולם הוא בהחלט יוצר אשליה של תופעות על-טבעיות, מה שגורם לנו להאמין שיש דברים שהם מעבר לשכל הישר וההבנה שלנו.

 

מדוע כדאי לכם להזמין מנטליסט לחנוכה? לא רק את הסופגנייה, גם את התוכנייה ממלאים בתוכן עשיר

מאפיות כמו רולדין ומאפה נאמן, דואגות כבר מתחילת חודש נובמבר להוציא לאוויר העולם סופגניות עשירות במילואים מפתים, שיגרמו למסיבת החנוכה שלכם בקרב המשפחה או העובדים, להיות מלאה בטעם ובקלוריות. אבל זה לא מספיק, כדי שמסיבת חנוכה תהיה מהנה באמת, אי אפשר לספק רק את בלוטות הטעם, חייבים לתת גם למוח לפעול.

 

מנטליסט לחנוכה – אתם תהיו מוכי הלם

מנטליסט לחנוכה יגרום לכם להאמין שקיימים בבריאה כוחות מעל הטבע. מה דעתכם על כך שמישהו ישוטט במוח שלכם וישכיח ממנו פרטים לפי רצונו, או ינחש את מספר האשראי שלכם מבלי שפגשתם אותו אי פעם? מנטליסט לחנוכה יוכל במהלך ההופעה להניע דברים מרחוק בעזרת מחשבתו בלבד, כך שכדאי שתשמרו על הארנק שלכם ועל המפתח של הרכב… הוא יוכל לקרוא את מחשבותיכם ולנתח את אישיותכם במדויק. מופע של מנטליסט הוא חוויה רווית עניין, מתח ואנרגיות חיוביות, כל מה שיהפוך את מסיבת החנוכה שלכם, מנדושה עד מוות – למרגשת עד אימה.

 

מנטליסט לחנוכה – אתם תמחו דמעות צחוק

מנטליסט טוב הוא כזה שמתבל את המופע שלו בקטעי הומור, בבדיחות שנונות ובעקיצות מתאימות, כך שבתוך המתח והדריכות אנו עלולים למצוא את עצמנו צוחקים עד דמעות מסיטואציה בלתי אפשרית. המנטליסטים המקצוענים הם בעלי כריזמה טבעית, וכן הם לומדים ומשכללים כל העת את יכולותיהם הבינאישיות, ליצירת קשרי קהל מעולים. מנטליסט מקצועי יגרום לכך שהקהל יהיה בקשב מלא משך כל זמן ההופעה, מתוך תחושת עניין והנאה.

 

מנטליסט לחנוכה – הגיבוש עליו תמיד חלמתם

בין אם מסיבת החנוכה היא לעובדי החברה שלכם, ובין אם היא בקונספט משפחתי צנוע, המטרה היא אותה מטרה: יצירת גיבוש וחיזוק הקשרים בין משתתפי האירוע. מנטליסט לחנוכה, יגרום לקהל לחוות חוויה מעצימה ומרתקת, אותה יוכלו החבר'ה לשחזר שבועות לאחר מכן. המנטליסט יוצר אווירה קלילה ונעימה, כשהוא ממיס רשמיות ומחליף אותה בתחושה פשוטה של שיתוף פעולה בין כל המשתתפים. במופע כזה גם הבוס הקשוח ביותר, הוא אחד מכולם, שכן גם הוא חשוף ליכולותיו הבלתי מנוצחות של המנטליסט.

 

איך תבחרו מנטליסט לחנוכה? הטיפים שיגרמו לכם להביא מנטליסט אש למסיבה

מכיוון שלא כל יום חנוכה, חשוב שהאירוע שלכם יהיה אטרקטיבי, מהנה ואיכותי מספיק, כדי שישאיר טעם טוב עד לשנה הבאה. הבאנו בפניכם 3 צעדים פשוטים לבחירה של מנטליסט מוצלח לחנוכה:

  • חפשו סרטונים באתר – צפייה בסרטונים ממופעים קודמים של המנטליסט, תגרום לכם להבין במי המדובר, והאם הוא שווה לבזבז עליו ערב בחג האורים.
  • שמעו וקראו המלצות – שאלו אנשים שכבר עברו את הסרט הזה, וצפו במופע של מנטליסט, הם יידעו להמליץ לכם על החוויה, או למנוע אותה מכם בכל תוקף, זאת לפי פרשנותם האישית. אם לא מצאתם כאלו שיוכלו לספר לכם את האמת, חפשו חוות דעת אמינות בגוגל ביקורות, הן תיתנה לכם אינדיקציה לגבי אמן חושים שיודע את עבודתו.
  • ערכו סקר מחירים – אין סיבה שמנטליסט ידרוש מכם מחיר מופקע, רק כי אינכם מצויים בפרטים. בררו את מחיר הנורמה בשוק ובקשו הצעת מחיר הוגנת. יש להסתייג ממנטליסט המציע מחיר נמוך באופן חשוד, זה עלול להדליק נורה אדומה, אולי המנטליסט הזה התחיל אתמול את הקריירה, ואתם הרי אינכם מעוניינים להיות עכברי ניסויים במעבדת המנטליזם שלו.

אמן חושים מכונה גם מנטליסט. אדם זה משתמש ביכולות חדות של קריאת שפת גוף ומניפולציות נוספות כדי ליצור תופעות הנראות על-טבעיות כגון: טלקינזיס, חיזוי עתידות, קריאת מחשבות וגילוי אובייקטים מוסתרים.

מנטליסט ייצור אווירה מרגשת, גיבוש, שיתוף פעולה וחגיגיות.

קריאת מחשבות, חיזוי עתידות, הנעת חפצים ממרחק ומציאת חפצים שהוטמנו היטב.

מומלץ לקרוא חוות דעת, לצפות בסרטונים של המנטליסט ולברר עלות מופע.

תוכן עניינים