קוסם למבוגרים באלפי מנשה

רובנו נכחנו במופע קסמים בעבר בתקופת הילדות, כחלק מהפעלת יום הולדת או באירוע בית ספרי. אך כיום קיימים מופעים של קוסם למבוגרים באלפי מנשה שישאירו גם אתכם פעורי פה אל מול היכולות המרשימות של הקוסם. במאמר הבא נסביר מיהו קוסם למבוגרים באלפי מנשה ומדוע גם לכם כל כך כדאי להשתתף במופע היוצא דופן והמרגש הזה, מכיוון שעולם הקסמים כבר מזמן אינו שייך רק לילדים.

כשאנו חושבים על קוסם, אנו מדמיינים קוסם בהקשר של מסיבות ימי הולדת לילדים עם תכני מופע המתאימים בעיקר לגיל הצעיר. אך מופע של קוסם למבוגרים באלפי מנשה יכול להעניק גם לכם חוויה יוצאת דופן ומפעימה שתערוך לכם היכרות עם עולמות הקסם והבלתי רגיל.

במאמר הבא נסביר מיהו קוסם למבוגרים באלפי מנשה, מהם תכני המופע שלו, כיצד תוכלו למצוא מופע מתאים של קוסם מוכשר ומדוע כדאי לכם לקחת חלק במופע על חושי בלתי נשכח.

 

מיהו קוסם למבוגרים באלפי מנשה?

קוסם למבוגרים באלפי מנשה הוא אמן חושים המתמחה ביכולות שנתפסות עבורנו על טבעיות ובלתי אפשריות – עולמות הקסם והתופעות המוזרות הם עולמות זרים לנו לחלוטין, ולרוב אנו מפקפקים בתופעות ביזאריות שנקרות בדרכנו במהלך החיים.

אמן חושים לילדים כמובן לא מתאים למבוגרים, לכן קוסם למבוגרים באלפי מנשה מציג יכולות משכנעות ומדהימות שגם מבוגרים לא יצליחו להסביר באופן הגיוני – לכן המופע ישאיר אותם פעורי פה ומלאי שאלות בנוגע למה שחשבו שהם מכירים ויודעים עד היום.

יכולות כמו טלפתיה, קריאת מחשבות וחיזוי עתידות נחשבות עבורנו כבלתי אפשריות, אך קוסם למבוגרים באלפי מנשה יהפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, כשיציג את היכולות שלו לקהל הרחב תוך שיתוף אינטראקטיבי של משתתפים אקראיים מן הקהל בתכני המופע.


 

קוסם למבוגרים באלפי מנשה – מופע אינטראקטיבי בשיתוף הקהל

במופע של קוסם למבוגרים באלפי מנשה יעבוד הקוסם יחד עם משתתפים אקראיים מן הקהל על מנת להציע את כישוריו המדהימים.

בין אם מדובר בתרגילי קלפים, מילים ציורים וספרות שהקוסם ינחש, קריאת מחשבותיהם של משתתפים מהקהל, השתתפות פעילה בקסמים שונים, הקהל הנדהם יצפה בקוסם למבוגרים באלפי מנשה משלב אורחים אקראיים לחלוטין מן הקהל, מה שהופך את המופע כולו למבדר, מפתיע ויוצא דופן עבור הצופים.

קוסם למבוגרים באלפי מנשה יעניק לקהל חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת, מכיוון שלכל אחד תהיה ההזדמנות להציע את עצמו ולהיות חלק פעיל מן המופע.

רון-גליקמן-אמן-חושים

קוסם למבוגרים באלפי מנשה – מהם תכני המופע?

קיום קיים מבחר עצום בכל הנוגע לקוסם מבוגרים באלפי מנשה, שמציעים את מופע בעל תכנים שונים, אך קיים קו דמיון המקשר בין רוב המופעים הללו ובין התכנים העיקריים בהם המופע מתמקד. ריכזנו עבורכם את התכנים העיקריים הקיימים בהם מופע של קוסם למבוגרים באלפי מנשה מתעסק –

 

תרגילים פסיכולוגיים ויכולת טלפתיה

יכולת הטלפתיה נתפסת עבור רבים כיכולת על טבעית ובלתי אפשרית. קוסם למבוגרים באלפי מנשה מתמחה בכל הקשור לתרגילי פסיכולוגיה אשר מהתלים בדעת ואף שולטים בה לעתים – הקוסם יציג כיצד הוא מנחש פרטים, מילים ומספרים שזה עתה עברו במוחו של משתתף אקראי מן הקהל.

מדובר בפעילות מדהימה מכיוון שהקוסם אינו מכיר את האדם האקראי שבחר מן הקהל, ולכן הקהל יחוש את ההתרגשות בכל פעם שקוסם למבוגרים באלפי מנשה יוכיח את יכולותיו.

 

קריאת מחשבות

לדעת רבים, קריאת מחשבות אינה אפשרית. אך קוסם למבוגרים באלפי מנשה יהפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי כשיקרא את מחשבותיהם של משתתפים שהזמין מן הקהל – וישאיר את קהל הצופים פעור פה.
מאז ומעולם ובעיקר כילדים נמשכנו לעולמות הנסתר והקסם, קוסם למבוגרים באלפי מנשה עורך לנו היכרות עם העולמות הללו וגורם לנו לפקפק בכל מה שחשבנו שאנו יודעים עד היום.

 

תרגילי קלפים

כל קוסם למבוגרים באלפי מנשה שמכבד את עצמו, יציג בפני הקהל לפחות כמה וכמה תרגילי קלפים – תרגילים בהם משתתף שהוזמן באקראיות מן הקהל יבחר קלף, ישנן את פרטיו במוחו ויחזיר את הקלף לחבילת הקלפים או אף יקרע אותו מול עיניהם של קהל הצופים.

הקוסם, ינחש או משחזר באופן מוחשי את הקלף שבחר המשתתף וידהים את הקהל.

 

קסמים

חלק נכבד ממופעו של קוסם למבוגרים באלפי מנשה הוא כמובן תרגילי קסם של ממש שיוצגו בפני הקהל המשולהב.

הקוסם יציג בפני הקהל קסמים מסובכים ומדהימים, ויותר את הצופים נרגשים ותוהים כיצד הדבר אכן התבצע – בניגוד לילדים, המבוגרים יודעים כי מדובר בתרגילים המרופדים בהמון הסחת דעת, אך קוסם למבוגרים באלפי מנשה אשר מתמחה בתחומו, יציג את קסמיו בדרך כזו שלא יצליחו להבין כיצד ביצע אותם.

 

מדוע כדאי להשתתף במופע של קוסם למבוגרים באלפי מנשה?

ריכזנו עבורכם סיבות עיקריות שבגללן מומלץ לכם להשתתף במופע של קוסם למבוגרים באלפי מנשה –

  1. לחזור להיות ילדים – למרות שלרוב נשייך מופע קסמים לעולמות השייכים לילדים, נוכל לצאת מהשגרה ולהשתתף במופע קסמים מיוחד ומרגש, ולחזור לילדות בה גבולות הבלתי ידוע היו פחות ברורים כל כך. מדובר בפעילות מהנה שמותאמת לקהל מבוגר יותר, קוסם למבוגרים באלפי מנשה יעניק לכם את החוויה הבלתי נשכחת אליה אתם מצפים.
  2. יציאה מהשגרה – מדי פעם אנו זקוקים ליציאה חדה מהשגרה המשעממת של חיינו, קוסם למבוגרים באלפי מנשה מעניק לנו בדיוק את החוויה הזו – ובאופן פנומנלי שיישאר עמנו זמן רב גם לאחר שהמופע מסתיים.
  3. מתאים לכל המשפחה – למרות שמופע של קוסם למבוגרים באלפי מנשה מיועד למבוגרים, מדובר באמן חושים לאירועים משפחתיים כדי שתוכלו ליהנות ממנו כל המשפחה ולהביא עמכם את הילדים, כך תוכלו לבלות כל המשפחה יחד במופע מרהיב ומרגש.

לסיכום, קוסם למבוגרים באלפי מנשה יעניק לכם את החוויה אותה אתם מחפשים, ירגש, יבדר, יצחיק וידהים אתכם ביכולותיו וישאיר לכם טעם של עוד.

 

 

מופע-אמן-חושים-למשפחה
מופע-אמן-חושים-למשפחה

שאלות ותשובות

תבקשו לראות סרטונים מהופעות קודמות כדי להבין אם כך תרצו שהאירוע שלכם יהיה ותערכו חיפוש מקיף בגוגל אודות בעל המקצוע כדי לראות מה אנשים חושבים עליו.
יש קוסמים למבוגרים שלמדו את התחום באופן עצמאי. לקוסמים אלו יש בדרך כלל את היכולת לבצע תרגילי טלפתיה ללא לימוד חיצוני. יש גם קוסמים למבוגרים שבחרו ללמוד את התחום כדי להעמיק בנושא וללמוד עוד על תרגילים וטריקים חדשים.
כדאי ליצור קשר עם האמן מראש ולברר איתו כמה זמן ההופעה צפויה להימשך. המופע הסטנדרטי הוא של כ-60 דק'. ברוב המקרים, האמן יכול לקצר או להאריך את המופע בעת הצורך.
גוגל ופייסבוק! אם אתם סומכים רק על החברים שלכם עדיף שתפרסמו שאתם רוצים לשמוע המלצה על קוסם למבוגרים באלפי מנשה.
תוכן עניינים