אמן חושים מומלץ

כיום, אנו מחפשים פתרונות בילוי שלא התנסינו בהם בעבר – הרי כמה אפשר לבקר בבתי הקולנוע ולאכול במסעדות? אנחנו מחפשים בילוי מקורי ומהנה במיוחד שיוציא אותנו מהשגרה המוכרת. אמן חושים מומלץ מציע מופע אינטראקטיבי ועל חושי, המרגש ומדהים את קהל הצופים בצורה יוצאת דופן. במאמר הבא נסביר מיהו ומדוע כדאי לכם להזמין כרטיסים למופע הקרוב.

לאורך כל תקופות השנה – לרבות במהלך החופש הגדול, בו הילדים שלנו נמצאים בבית חסרי תעסוקה, אנחנו מחפשים בילויים שנוכל ליהנות בהם כמשפחה. אמן חושים מומלץ הוא אמן שמעניק לקהל היכרות עם העולם הנסתר והבלתי רגיל.

במאמר הבא נסביר מיהו אמן חושים מומלץ, מה כוללים התכנים שהוא מציג במופע ומדוע כדאי לכם להזמין כרטיסים למופע הקרוב וליהנות בו כל המשפחה יחד, בבילוי אידיאלי שמתאים לכל הגילאים.

אמן חושים מומלץ במרכז

אמן חושים מומלץ בצפון

אמן חושים מומלץ בדרום

אמן חושים מומלץ בשרון

אמן חושים מומלץ בחיפה

אמן חושים מומלץ בירושלים

אמן חושים מומלץ ביהודה ושומרון

 

מיהו אמן חושים מומלץ?

אמן חושים מומלץ יעניק לקהל הצופים מופע אינטראקטיבי, תוך גישה לכל אחד מחמשת החושים ושילוב משתתפים שיזמין מהקהל באופן אקראי לחלוטין.

רבים חושבים שאמן חושים מומלץ דומה לקוסם, אך למעשה קיים הבדל משמעותי בין השניים – ההבדל טמון גם בדרך שבו המופע בנוי מבחינת התכנים שלו וגם בדרך שבו התכנים מוצגים בפני הקהל.

אמן חושים מומלץ מציע תכנים שונים בתכלית מאלו של הקוסם, המתבססים על טכניקות אחיזת עיניים – המופע של אמן חושים מבוסס יותר על תרגילים פסיכולוגיים, תופעות משונות כמו קריאת מחשבות, יכולת תקשורת טלפתית וחיזוי עתידות.

 

רון-גליקמן-אמן-חושים-פוסט-פנימי

אמן חושים מומלץ – בעל יכולת טלפתיה

עבור רבים מאיתנו, יכולת הטלפתיה נתפסת כיכולת על טבעית – לכן אלו המתמחים בה נחשבים עבורנו כבעלי יכולות על טבעיות. אמן חושים מומלץ יציג את יכולת הטלפתיה במהלך המופע שלו מספר פעמים, במספר דרכים שונות – קריאת מחשבות של אדם אקראי מן הקהל, ניחוש מילה אקראית או מספר שעלה בראשם ועוד.

אמן חושים מומלץ בעל ניסיון רב בתחומו ובעל ניסיון במופעי בידור מסוג זה – יזמין אנשים אקראיים מן הקהל, יקפיד על כך שלא יכירו זה את זו, ויגרום להם לקרוא את מחשבותיהם זה של זה. מדובר בפעילות יוצאת דופן ובהחלט מדהימה, שתשאיר את הקהל פעור פה ומבולבל מאוד.

כיום, לא קיימות הוכחות מדעיות ליכולת הטלפתיה ולתקשורת טלפתית, לכן היכולת הזו כל כך מדהימה אותנו – בדומה לעוד תופעות מעולמות הבלתי מודע, ולכן אנו מוצאים את עצמנו מלאי סקרנות אודות תופעות משונות אלו.

 

מה ההבדל בין אמן חושים מומלץ לקוסם?

כפי שציינו קודם, רבים משווים אמן חושים לקוסם. מופע קסמים הוא מופע נהדר, וכיום קיימים קוסמים שמציעים מופעים שמתאימים גם למבוגרים – ולא רק לימי הולדת לילדים.

לעומת זאת, אמן חושים מומלץ מציע מופע שמתאים מלכתחילה לכל הגילאים, כך שהוא בהחלט מתאים לבילוי מהנה לכל המשפחה.

ההבדל בין אמן חושים מומלץ לקוסם טמון בעיקר בדרך שבו המופע בנוי, ובין השאר גם בדרך שבה המופע מוצג מול הקהל הרחב –
קוסם, לרוב נעזר בשולייה שעוזרת לו לבצע את הקסמים שלו. לעומת זאת, אמן חושים מומלץ משתף אנשים שהוא מזמין מהקהל.

בנוסף, התכנים של מופע קסמים בעיקר בנויים על טכניקות של אחיזת עיניים, העלמת חפצים או אנשים ושליפת חיות מתוך כובע – לעומת זאת אמן חושים מתמחה יותר בטכניקות של תרגילים פסיכולוגיים מהתלי דעת, קריאת מחשבות, חיזוי עתידות ויכולת לתקשר באופן טלפתי.

מהם תכני המופע של אמן חושים מומלץ?

קיימים אנשים רבים המציעים את עצמם כאמן חושים מומלץ כיום בארץ, חלקם מנוסים יותר וחלקם מנוסים פחות – היכולות שהן הם מתמחים שונות זה מזו, אך כן קיים קו דמיון בין רובם בכל הנוגע למבנה המופע והיכולות בהן הם מתמקצעים.

 

יכולת תקשור טלפתית ותרגילים פסיכולוגיים

יכולת הטלפתיה וטכניקות פסיכולוגיות שמהתלות בדעת הן כוס הקפה של אמן חושים מומלץ. יכולת הטלפתיה, כפי שציינו קודם היא יכולת שנתפסת עבור רובנו יכולת על טבעית, יש שיאמרו בלתי אפשרית.

אמן חושים מומלץ ישתמש במשתתפים שהתנדבו מהקהל ויבצע יחד עמם מספר תרגילים שיוכיחו את היכולות המרשימות שלו – הוא ינחש את המילים והמספרים שעוברים בראשם, יגרום להם לתקשר זה עם זה באופן טלפתי ועוד.

 

קריאת מחשבות

גם קריאת מחשבות נחשבת עבורנו כדבר בלתי אפשרי. אך אמן חושים מומלץ יהפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי כשיזמין משתתפים מהקהל ויקרא את מחשבותיהם אל מול קהל הצופים הנדהם.

 

חיזוי עתידות

חיזוי עתידות שייכת לעולמות הבלתי גלוי, יש שיאמרו עולמות הטאבו. כולנו היינו רוצים שמישהו יגלה לנו מה צופן העתיד הרחוק, לכן אנו חשים סקרנות רבה כלפיי הנושא הזה. אמן חושים יזמין משתתפים מהקהל, ינחש פרטים מפתיעים על עברם ואף יחזה את עתידם, וישלח אותם מצפים לבאות ומלאי התרגשות.

 

איך אוכל למצוא אמן חושים מומלץ?

מוטב שתתייחסו למשימה ברצינות המתאימה, מכיוון שלא כל אמני החושים אכן מקצועיים ומנוסים מספיק בתחום מופעי הבידור.

הקלידו את מילות החיפוש ״אמן חושים מומלץ״ במנוע החיפוש באינטרנט ועיינו בתוצאות. לאחר מכן, נסו ליצור קשר עם אנשים שהשתתפו במופע של אמן חושים מומלץ ובדקו מולם האם הם אכן ממליצים עליו.

תוכלו לשאול אותם את השאלות הבאות – האם תכני המופע היו מעניינים? האם אורך המופע היה מספק? האם חשו מופתעים? האם היו רוצים להשתתף במופע שלו פעם נוספת בעתיד?

 

לסיכום, מופע של אמן חושים הוא פתרון בילוי נהדר, וכדאי מאוד שתרכשו כרטיסים למופע הקרוב ותהנו ממנו ביחד כמשפחה.

 

מופע-אמן-חושים-למשפחה
מופע-אמן-חושים-למשפחה

שאלות ותשובות

כל מופע חושים נמשך פרק זמן שונה. בהתאם למה? בהתאם לבקשות האישיות שלכם, לאופי האירוע שבו המופע מתקיים, לסוג הלהטוטים המתבצעים במהלכו ועוד.
הזמן המומלץ לכך תלוי בעיקרו במועד בו אתם רוצים להזמין את אמן החושים. אם מדובר במועד בו יש סבירות שאמן החושים יהיה תפוס, מומלץ לקבוע איתו מספר חודשים מראש.
אמן חושים לא שולף ארנב מתוך כובע או גורם למישהו אקראי מהקהל לרחף באוויר על הבמה. אמן חושים גם לא משתמש באביזרים גדולים ומרשימים, עיקר העבודה שלו כוללת האביזרים פשוטים ביותר, להלן כמה מהנפוצים שבהם: עט, קלפים, לוח וכו'.
מופע בסגנון הומוריסטי – מתאפיין בכך שהאמן מצחיק את הקהל באופן ספונטני תוך שימוש באלמנטים שונים שגורמים לו להיות מופתע. מופע משולב עם קטעי סטנד אפ – בא לידי ביטוי אצל אמני חושים שיש להם את היכולת לאלתר בדיחות במהלך קטעי טלפתיה.