מופע על חושי

מופע על חושי או פתרון בילוי אידיאלי, שמתאים גם לבילוי זוגי וגם לבילוי משפחתי, מכיוון שהוא מתאים לכל הגילאים. במאמר הבא נסביר מה זה מופע על חושי, אילו תכנים מוצגים במופע, מדוע כל כך כדאי לכם לרכוש כרטיסים למופע הקרוב וכיצד גם אתם תוכלו למצוא מופע על חושי, הרי אם יוצאים מהשגרה – מוטב שנצא לבילוי איכותי באמת.

במהלך השנה, לרבות תקופת החופש הגדול ותקופות החגים בהם הילדים מוטלים בבית בשעמום וחוסר תעסוקה, אנו מוצאים את עצמנו מחפשים פתרונות בילוי איכותיים ומקוריים כדי להפיג את השעמום שעוטף את הבית – מופע על חושים הוא התשובה הטובה ביותר.

במאמר הבא נסביר מהו מופע על חושי, אילו תכנים קיימים במופע, מדוע מדובר בבילוי מצוין עבור כל המשפחה וכיצד תוכלו למצוא מופע טוב ליהנות ממנו יחדיו.

הרי כולנו רוצים לצאת מהשגרה מדי פעם, לכן אם כבר יצאנו מוטב שהבילוי יהיה באמת טוב ומספק.

מופע על חושי במרכז

מופע על חושי בצפון

מופע על חושי בדרום

מופע על חושי בשרון

מופע על חושי בחיפה

מופע על חושי בירושלים

מופע על חושי ביהודה ושומרון

 

מהו מופע על חושי?

מופע על חושי הוא מופע אינטראקטיבי המשלב את כל חמשת החושים במהלך מופע אחד מרגש ויוצא דופן.

המופע יתבצע בשילוב אנשים אקראיים מן הקהל – בשונה ממופע קסמים, שהרבה טועים ומשווים  לו מופע על חושי.

למעשה קיימים הבדלים רבים בין השניים – הן בדרך שבה המופע מוצג בפני הקהל והן בדרך שבה המופע בנוי. אמן חושים הוא האדם אשר מציג את המופע על חושי, והוא נעזר במשתתפים אקראיים מהקהל במהלך המופע, בשונה מקוסם שנעזר בשוליה שלו.

בנוסף, מופע על חושי מתעסק בעיקר ביכולות ופעילויות שנתפסות עבורנו שייכות לעולמות הנסתר והבלתי רגיל, טכניקות מהתלות דעת ותרגילים פסיכולוגיים – לעומת זאת מופע קסמים מתרכז בעיקר בטכניקות אחיזת עיניים, העלמת חפצים, ״כריתת איברים״, תרגילי קלפים ושליפת חיות וחפצים מתוך כובעים.

 

מופע על חושי – מופע אינטראקטיבי וסוחף

מופע על חושי הוא מופע המוצג בצורה מיוחדת, אינטראקטיבית ומרגשת במיוחד. רבים מאיתנו נמשכים לעולמות הנסתר והקסם – ומרשים לעצמנו ליהנות מהספק בנוגע לשאלות שיש לנו בקשר לעולמות אלו.

מופע על חושי למעשה עורך לנו היכרות קצרה עם העולמות הללו ומעביר אותנו חוויה מטלטלת, מרגשת וסוחפת שתישאר עמנו זמן רב.

מכיוון שהמופע בנוי בצורה כזו שמשתפת את הקהל באופן פעיל בתכני המופע, לכל אחד תהיה הזדמנות להתנדב ולהשתתף במופע ולעבור חוויה מרגשת אף יותר.

מופע על חושי מתעסק בעיקר בתופעות ויכולות שנחשבות עבורנו בלתי אפשריות – קריאת מחשבות, חיזוי עתידות, תקשורת טלפתית ועוד – לכן תינתן לנו האפשרות לצפות בדברים הללו קורים אל מול עינינו ולצאת מהמופע מלאי סקרנות ושאלות חדשות.

 

מה ההבדל בין מופע על חושי למופע קסמים?

רבים מאיתנו לקחו חלק בעבר במופע קסמים, בעיקר בתקופת הילדות בה מופע של קוסם לימי הולדת היה דבר מאוד שכיח, לכן רבים מאיתנו משווים מופע על חושי למופע קסמים.

אך למעשה קיים הבדל מהותי בין השניים, בעיקר מבחינת תוכן המופע וכן גם בחינת הדרך שבה המופע מוצג לקהל. לדוגמא, קוסם נעזר בשוליה במהלך המופע על מנת להציג את קסמיו, היא זו שמבצעת יחד איתו את הקסמים אל מול קהל הצופים.

בניגוד לקוסם, מופע על חושי מתבצע בעזרת משתתפים אקראיים שהתנדבו להשתתף במופע – מקהל הצופים עצמו, לכן כל מהלך המופע מתבצע בצורה הרבה יותר אינטראקטיבית והאינטראקציה עם אמן החושים הרבה יותר נוכחת.

בנוסף, הקוסם מציג קסמים המתבססים על טכניקות אחיזת עיניים, לעומת זאת מופע על חושי מתעסק ביכולות השייכות לעולמות הנסתר – קריאת מחשבות, חיזוי עתידות, טכניקות טלפתיות ועוד.

מופע על חושי – מהם תכני המופע?

כיום מתקיימים ברחבי הארץ במספר מוקדים מופע על חושי, כל אמן חושים מציג פחות או יותר את אותם התכנים, אולם יכול להיות שיהיה הבדל קטן בין אחד לשני.

ריכזנו עבורכם את התכנים העיקריים בהם מתעסק המופע.

 

קריאת מחשבות

קריאת מחשבות היא יכולת ששייכת לעולמות בלתי רגילים, לרוב ראינו דברים דומים בסרטים, אך מופע על חושי יעביר אותנו חוויה סוחפת שתכלול גם קריאת מחשבות על ידי אמן החושים, שיזמין אורחים אקראיים מהקהל ויקרא את מחשבותיהם בקלות.

מדובר בפעולה יוצאת דופן ואינטראקטיבית במיוחד – מכיוון שהאנשים שיזמין מהקהל זרים לו לחלוטין ואינו מכיר את חייהם, ולמרות זאת הוא יצליח לנחש מה עובר במוחם.

 

תרגילים פסיכולוגיים ותקשורת טלפתית

מופע על חושי מתעסק רבות בתרגילים פסיכולוגיים ותקשורת טלפתית. האמן יזמין משתתפים שהתנדבו להשתתף במופע ויתקשר עמם באופן טלפתי, יפעיל עליהם תרגילים פסיכולוגיים מהתלי דעת ויגרום להם אפילו לתקשר זה עם זה באופן טלפתי.

 

חיזוי עתידות

כולנו סקרנים למדי בנוגע לעתיד שלנו ומה הוא צופן עבורנו. במופע על חושי יזמין אמן החושים משתתפים מהקהל, ינחש פרטים מפתיעים על העבר שלהם ואפילו יחזה את עתידם מול קהל הצופים הנדהם.

כולנו נמשכים לעולמות המשונים ולתופעות הבלתי מוסברות הללו, מופע על חושי נותן לנו הצצה אליהם ומשאיר אותנו מלאי שאלות ומצפים לבאות.

 

לסיכום, הזמנת אמן חושים למופע על חושי הוא פתרון בילוי אולטימטיבי למי מאיתנו שמחפש בילוי מיוחד ויוצא דופן שמתאים לכל המשפחה. על מנת למצוא מופע על חושי השתמשו במילות המפתח הללו במנוע החיפוש באינטרנט ועיינו בתוצאות.

מומלץ ליצור קשר עם אנשים שלקחו חלק במופע דומה בעבר ולקבל המלצות אודות המופע, ורק לאחר מכן להזמין כרטיסים וליהנות ממופע מדהים כל המשפחה יחד.

 

מופע-אמן-חושים-למשפחה
מופע-אמן-חושים-למשפחה

שאלות ותשובות

הדבר תלוי ברמת הפניות של אמן החושים, ויכולתו להופיע ללא התראה. באופן כללי כדאי להזמין מספר שבועות לפני המועד המדובר, בכדי למנוע הפתעות.
לחלוטין – מופע על חושי מתאים למגוון רחב מאד של גילאים, החל מילדים ועד למבוגרים וזקנים.
במהלך המופע העל חושי, האמן חושים מנתח את הצורה שבה הקהל חושב. כאשר המטרה העיקרית שלו היא להגיע למחשבה מסוימת שחושב אדם מסוים מהקהל.
תערכו חיפוש מקיף בגוגל אודות בעל המקצוע – אתם רוצים להיות בטוחים שקיבלתם המלצות טובות? רשמו את שמו של בעל המקצוע הנבחר בגוגל ותבדקו מהן הביקורות שנכתבו עליו ומהו הדירוג שהוא קיבל.